Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Projekto inžinierinės dalies (elektros) savikainos projektų vadovas
Specialiųjų dalių projektų vadovas (-ė) ŠVOK/VN dalims
Projektų direktorius (-ė) Vilniuje
Garantinio aptarnavimo inžinierius (-ė)
Dalyvavome Žemaičių vyskupystės muziejaus atidaryme
Projektai

Dalyvavome Žemaičių vyskupystės muziejaus atidaryme

Po kelerius metus trukusios renovacijos, džiaugiamės dar vienu užbaigtu projektu!

Tai nepaprastai istoriškai svarbus objektas – vyskupystės muziejus Varniuose įkurtas 1999-aisiais buvusiuose Žemaičių kunigų seminarijos rūmuose, kurie pastatyti dar 18-ajame amžiuje! Dabar šiame muziejuje glaudžiasi daugybė kelis šimtmečius skaičiuojančių eksponatų, liudijančių vyskupystės istoriją.

Rekonstrukcijos metu atnaujintas ne tik pastatas, bet ir sumontuoti 4 nauji, liejykloje Insbruke (Austrija) lieti varpai, kurių reljefus kūrė skulptorius Algirdas Bosas ir dailininkė Jurgita Eidėjienė. Jie sumontuoti taip, kad kaip įmanoma geriau išryškėtų jų akustinės savybės. Varpai dedikuoti šv. Kazimierui, šv. Antanui, Taikos Karalienei ir Vytautui Didžiajam.

Žemaičių vyskupystės muziejaus nuotr. 

Šiandien dalyvavome šio muziejaus atidaryme. Tariame ačiū partneriams už nuostabią šventę ir tiek gražių pasisakymų – buvo malonu būti šio projekto dalimi! Komandai – didžiausi sveikinimai su šio muziejaus baigtuvėmis ir didelis ačiū už darbą, pastangas ir idėtą energiją.

Kviečiame visus aplankyti atsinaujinusį Žemaičių vyskupystės muziejų! Tikimės, kad atsinaujinusi erdvė bei inžinerinės, šildymo sistemos leis dar geriau įsijausti į jame gyvenusių kunigų kasdienybės aplinką ir užtikrins malonią patirtį viešint pastate.

Susiję projektai