Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Vilniuje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statinio statybos vadovas (-ė) Vilniuje
Projektų inžinierius (-ė) Klaipėdoje
Specialiųjų dalių projektų vadovas (-ė) elektrotechnikos dalims
Bendrastatybinių darbų inžinierius-sąmatininkas (-ė)
Dalyvavome konferencijoje „ENERGY FORUM. TRADITIONAL AND RENEWABLE“

Dalyvavome konferencijoje „ENERGY FORUM. TRADITIONAL AND RENEWABLE“

Spalio 19-ąją mūsų atstovė – „Infes“ plėtros vadovė Rasa Kligė dalyvavo Vilniuje vykusiame energetikos forume, kuriame jau 11 metus iš eilės susiburia ambasadoriai, viešojo ir privataus sektoriaus lyderiai, novatoriai, gamintojai, investuotojai bei teisės patarėjai ir kitų profesijų atstovai, dirbantys atsinaujinančios energetikos srityje, iš Lietuvos, Latvijos, Estijos bei Lenkijos.

Dalyvavimas tokiame renginyje mūsų „Infes“ komandai be galo svarbus – vis tvirčiau žengiame į tvaresnę ateitį, norime būti inovatyvūs ir iš tiesų prisidėti prie ilgalaikės visuomenės naudos bei tapti pozityvių pokyčių dalimi. Renginio metu gilinomės į tokias temas, kaip atsinaujinančios energetikos pažanga per pastaruosius metus, iššūkiai, su kuriais iki šiol susiduria vystytojai ir rangovai bei problemos, kurias svarbu spręsti artimoje ateityje norint pasiekti tikslus, numatytus 2030-iesiems.

Tikime, kad tokie renginiai padeda ne tik suprasti kodėl svarbu efektyviai dirbti švarios energijos gamybos klausimais, bet ir skatinti visuomenės, verslo ir politikų bendradarbiavimą norint operatyviai siekti šių tikslų.