Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Vilniuje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Projektų savikainos skaičiavimo vadovas (-ė)
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Dalyvavome Kauno oro uoste vykusiame renginyje
Projektai

Dalyvavome Kauno oro uoste vykusiame renginyje

Praėjusią savaitę lankėmės Kauno oro uoste vykusiame renginyje, kuriame buvo pristatomas Lietuvos oro uostų tinklo plėtros planas bei paskelbta rekonstrukcijos darbų Kauno oro uoste pradžia. Čia mes rūpinsimės keleivių terminalo atnaujinimu!

Dėl didėjančio keleivių srauto ir besiplečiančios aviacijos pramonės, Lietuvos oro uostai pasiryžo žengti ryžtingus žingsnius į priekį. Kauno oro uostas pastaruosius metus sulaukė rekordinių keleivių skaičiaus (praėjusių metų keleivių srautas žymiai viršijo pastato pajėgumą), tad rekonstrukcija padės didinti aptarnavimo pajėgumus bei užtikrinti geriausią keleivių patirtį. Atnaujintas terminalas bus erdvesnis bei efektyvesnis (galės aptarnauti net 2 mln. keleivių per metus), o taip pat prisidės prie tvaresnės aviacijos ateities.

Šio renginio metu buvo aptarta, kad rekonstrukcijos darbai apima ne tik terminalo atsinaujinimą – oro uosto konkurencines pozicijas krovinių gabenimo ir MRO (angl. Maintenance, Repair and Overhaul – MRO) paslaugų srityse sustiprins šiaurinio perono plėtros projektas.

Linkime didžiausios sėkmės mūsų komandai, kuri prisidės prie šio terminalo atsinaujinimo, o partneriams – didelis ačiū už pasitikėjimą ir įdomų bei naudingą plėtros planų pristatymą!

Daugiau apie ilgalaikius Lietuvos oro uostų tinklo plėtros planus galite rasti šiame puslapyje.

Susiję projektai