vz.lt rašo: „Pradedamos didelio policijos komisariato sostinės Karoliniškėse statybos”

Statybos bendrovė „Infes“ antradienį sostinės Karoliniškių mikrorajone pradeda naujo policijos komisariato statybas už 14,3 mln. Eur. Pastatas turėtų iškilti per maždaug pusantrų metų.

Su bendrove rangos sutartį praėjusių metų pabaigoje pasirašė valstybės valdomas Turto bankas. Tai vienas pirmųjų jo projektų, kuris suprojektuotas skaitmeninio modeliavimo būdu (BIM).

Sklype Sietyno g. 24 bus pastatytas beveik 10.000 kv. m ploto A++ energinės klasės statinys, kurį sudarys 5.300 kv. m ploto administracinė dalis su specialios paskirties patalpomis bei dviejų lygių 4.500 kv. m ploto požeminė automobilių aikštelė.

Objekte įsikurs Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir Policijos departamento padaliniai.

Mindaugas Sinkevičius, Turto banko vadovas, sakė, kad įgyvendinant projektą dar gali tekti susidurti su daug iššūkių, turėdamas omenyje brangstančias statybas, energiją.

„Reikia pripažinti, kad dar tik dalis darbo padaryta ir laukia didelis iššūkis projektą įgyvendinti iki galo. Reikės dar mums visiems susitelkti, tiek rangovui, tiek projektuotojams, tiek ekspertizei. Tačiau tikimės, kad po metų jau džiaugsimės moderniu pastatu“, – viliasi M. Sinkevičius.

Plačiau skaitykite: https://www.vz.lt/nekilnojamasis-turtas-statyba/2022/08/30/pradedamos-didelio-policijos-komisariato-sostines-karoliniskese-statybos#ixzz7dRpEWU2O

2022-08-30T13:56:36+02:00