STRUCTUM rašo: „Kauno Dainų slėnio rekonstrukciją planuoja baigti iki šių metų pabaigos”

Su atnaujintu Ąžuolyno parku ir atgimstančiu Žaliakalnio sporto kompleksu Kaune besiribojantis Dainų slėnis jau netrukus sulauks pirmųjų pokyčių. Iki kitų metų pabaigos sutvarkyti renginiams skirtą erdvę po atviru dangumi įsipareigojo viešąjį rangos darbų konkursą laimėjusi vilniečių bendrovė „Infes“.

Architektų komanda „Metro architektūra“ rekonstrukcijos techninį projektą parengė dar 2018 metais. Tačiau realių darbų pradžia dėl nerezultatyviai susiklostydavusių konkursų – gerokai užtruko.

„Per penkerius metus statybos darbų kainos ženkliai ūgtelėjo, dėl to ir skirtos didesnės lėšos. Tai parodo ir dviejų paskutinių konkursų rezultatai, kada rangovų pasiūlymai viršydavo maksimalią pasiūlymo vertę“, – BNS komentavo savivaldybės Statybos valdymo skyriaus vedėjas Vigimantas Abramavičius.

Dainų slėnis Ąžuolyno pašonėje skaičiuoja jau virš pusšimčio metų. Dainų slėnis suprojektuotas ir įrengtas 1964–1965 metais. Tuomet čia pastatyta skulptūra „Jaunystė“, aukuras, koplytstulpis ir vėliavų stiebai, jie yra pripažinti vertingomis slėnio savybėmis ir rekonstrukcijos metu bus išsaugoti.

Ąžuolyno parke esantis Dainų slėnis yra tradicinė renginių vieta Kaune. Jis 2013 metais buvo perimtas iš bendrovės „Vytauto parkas“.

 

Daugiau skaitykite: https://structum.lt/straipsnis/kauno-dainu-slenio-rekonstrukcija-planuoja-baigti-iki-siu-metu-pabaigos/

 

2022-08-29T10:51:14+02:00