Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Projekto inžinierinės dalies (elektros) savikainos projektų vadovas
Projektų direktorius (-ė) Vilniuje
Statinio statybos vadovas (-ė) Lazdijuose
Garantinio aptarnavimo inžinierius (-ė)
Užbaigtas

Užsienio reikalų ministerijos pastato rekonstrukcija

Projekto vertė ~ 10 mln.
Darbų pabaiga 2021 m.
Užsakovas Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija

Apie klientą

Užsienio reikalų ministerija (URM) – aukščiausio lygmens viešojo administravimo įstaiga, kuriai pavesta vykdyti valstybės užsienio politiką. URM yra įsikūrusi Vilniuje, Lukiškių aikštės pašonėje. Pastato kompleksą sudaro trys tarpusavyje sujungtos dalys. Senasis pastatas, skirtas Ministrų Tarybai, buvo pastatytas 1957 metais. 1972-aisiais prie jo buvo pristatytas kiemo korpusas. Po Nepriklausomybės atkūrimo šiame pastate įsikūrė LR Vyriausybė, kuriai vėliau persikėlus į buvusius Centro Komiteto rūmus, pastatas atiteko Užsienio reikalų ministerijai. 1993 m. pastatas buvo įrašytas į Kultūros paveldo registrą. 

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijoje kasmet vyksta apie 30-40 aukščiausio lygio susitikimų, kuriuose dalyvauja vyriausybės narių vadovaujamos užsienio šalių delegacijos. Per metus taip pat priimami keli šimtai svečių iš užsienio (ambasadorių, specialiųjų pasiuntinių ir pan.). 

„Infes“ darbai

Ministerijos pastato rekonstrukcija buvo vykdyta pagal 2018 m. patvirtintą techninį projektą, kurį sudaro statinio interjero, architektūrinė, vandentiekio ir nuotekų šalinimo, elektrotechninė ir kitos dalys. Rekonstrukcijos metu įrengtos naujos darbo vietos administracinio pastato pastogėje, racionaliai išdėstytos atskirų departamentų darbo vietos ir rekonstruoti esami inžineriniai tinklai. Projektavimo ir rekonstrukcijos darbai vykdyti maksimaliai išsaugant registruotos kultūros vertybės autentiškumą ir vertingąsias savybes.

Rezultatai 

Po atliktos rekonstrukcijos, Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijoje atsiradusios papildomos reprezentacinės salės leis sklandžiai vykti susitikimams su užsienio šalikų delegacijomis. Taip pat atlieptas papildomų darbo erdvių poreikis, kuris itin svarbus intensyvėjant Lietuvos tarptautinei diplomatinei veiklai.

Pasikalbėkime apie jūsų projektą

Susisiekite su mumis