Po rekonstrukcijos Lietuvos etnokosmologijos muziejus savo svečius pasitiks įspūdingu interjeru!

Su užsakovu buvo pasirašyta statybos darbų rangos sutartis, kurios vertė – 1,288,679 Eur.Visas Lietuvos etnokosmologijos muziejaus architektūrinis ansamblis sudarytas iš stiklo ir aliuminio, kurio dėka gali pasijusti lyg kosminiame laive.

Kaip ir buvo numatyta planuose, atlikome lubų metalinių plokščių demontavimo darbus, aliuminio – stiklo įėjimo atitvarų su automatinėmis slankiojančiomis durimis ir aliuminio stiklo fasado įrengimą. Bendradarbiaudami su subrangovais, atlikome instaliacijos prietaisų, vidaus apšvietimo, garsiakalbių montavimą. LEM pagal projektinius sprendinius įrengta vieninga pastato valdymo sistema PVS. Pastato valdymo sistemoje stebima ir valdoma objekto vėdinimo sistema ir patalpų klimato valdymo sistema. PVS registruoja ir archyvuoja darbo parametrus, bei sutrikimus. Sukurta vizualizacija, kurioje visos prijungtos sistemos yra grafiškai atvaizduojamos pastato plane bei funkcinių schemų pavidale. Įdiegta interaktyvi KNX apšvietimo, ekspozicijų valdymo ir audio-vizualinė sistema, kuri yra gidų valdoma iš plančetinių kompiuterių.

Lietuvos etnokosmologijos muziejus yra pirmasis ir kol kas vienintelis tokio pobūdžio muziejus pasaulyje, todėl mes džiaugiamės turėdami galimybę prisidėti prie tokio unikalaus objekto rekonstrukcijos.

2023-02-27T08:46:23+02:00